Programátor – vhodné pro absolventy

Společnost OLTIS Group a.s. působí na trhu informačních a komunikačních technologií jako integrátor informačních systémů podporujících všechny procesy a segmenty železniční dopravy od datové základny a číselníků přes softwarovou podporu řízení provozu, nákladní dopravy, osobní dopravy, až po informační systémy podporující management železniční dopravy.

Náplň práce:
- Programování webových aplikací a informačních systémů, jejich údržba a uživatelská podpora
- Příprava a implementace řešení dle požadavků
- Tvorba modulů, nástrojů a částí aplikací

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
- Praxe v oboru není podmínkou – vhodné pro absolventy!
- Odborné znalosti: zkušenost s vývojem webových aplikací ASP.NET (Framework 3.5, 4.0), znalost C#, HTML, CSS, JavaScript, znalost SQL, XML, XSD.
- Dále výhodou: zkušenosti s Oracle a MS SQL, jQuery, webové služby, WCF, WPF, vývoj desktopových aplikací, silverLight, komunikativní znalost AJ.
- Obecné dovednosti: schopnost samostatné práce, spolehlivost, komunikativnost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
- Příjemné pracovní prostředí
- Atraktivní platové hodnocení
- Pestré firemní benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky, životní pojištění, zaměstnanecký program u společnosti T-Mobile a.s., jazykové a odborné kurzy, zajímavé firemní akce

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 17. 6. 2013, 14:52

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Olomouc