PROGRAMÁTOR STROJŮ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SKLOPAN LIBEREC, a.s., zavedená strojírenská firma s 23 letou tradicí ve vývoji a výrobě technologických celků na klíč, speciálního nářadí, forem a maket pro automobilový a sklářský průmysl s působností na světových trzích.

Náplň práce:
Sestavení algoritmu strojního zařízení na základě podkladů strojní konstrukce, oživení a uvedení do provozu. Participace při tvorbě elektrických vstupů a výstupů zařízení, základní orientace v elektroschematech.

Požadujeme:

Odborné požadavky:
• velmi dobrá orientace v oboru automatizace, řízení procesů PLC
• základní znalost CAD EPLAN
• Programování PLC Siemens Step7, Allen Bradley…
• programování ve vyšších jazycích (C++) vítáno
• základní znalost čtení elektro dokumentace
• řízení robotů (ABB, KUKA, FANUC…) vítáno
• AJ/NJ výhodou

Další požadavky:
• výborná představivost, schopnost rychle najít funkční technické řešení
• komunikativnost a zájem o obor
• týmová práce, schopnost rychlého rozhodování
• odolnost vůči stresovým situacím
• řidičský průkaz B

Nabízíme:
• Osobnostní a odborný rozvoj a podporu v rámci vedení a řízení projektů
• Zajímavé finanční ohodnocení
• 13. plat vázaný na ekonomické ukazatele
• Pružnou pracovní dobu
• Služební automobil i k soukromým účelům (dle odbornosti a praxe)

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: dle dohody (od 1. 1. 2014, nebo dříve)

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 15. 11. 2013, 13:06

Obor
Výroba a provoz, Průmysl, Ostatní, Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Liberecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
strojx 19
itx 405
elektrox 469
technikx 716
servisx 350