Programátor .NET (web)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká softwarová společnost Merz, s.r.o., zabývající se tvorbou výrobních informačních systémů a vývojem specifického softwaru dle požadavků zákazníka z oblasti průmyslu.

Náplň práce:
Analýza a návrh řešení zákaznických systémů a jejich implementace (SW řešení).

Požadujeme:
- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost anglického jazyka (+ znalost NJ výhodou)
- Znalost ASP.NET, Silverlight (WPF), Azure, HTML, Javascript, JSON, XML
- Znalost platformy .NET a programovacího jazyka C# (OOP, design patterns, N-Unit testing)
- Základní znalost webových služeb (WCF)
- Základní znalost relačních databází, jazyka SQL (MSSQL, Oracle)
- Znalost PowerShell výhodou
- Znalost práce s Expression Studio výhodou
- Schopnost rychle se učit novým věcem
- Schopnost jednání se zákazníkem
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- Profesionální vystupování
- Nápady, kreativitu, tvůrčí přístup
- Schopnost spolupracovat s projektovými manažery při sestavování projektových plánů
- Vysoké pracovní nasazení, flexibilita, ochota cestovat
- Analýza a návrh řešení zákaznických systémů a jejich implementace (SW řešení)

Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr u stabilní české softwarové společnosti
- Zajímavou, tvůrčí práci v mladém a dynamickém kolektivu
- Možnost dalšího vzdělávání, podporu osobního rozvoje a prohlubování kvalifikace
- Plánování kariérního, profesionálního postupu a platového růstu
- Zajímavé zaměstnanecké benefity a sociální programy
- Příjemné pracovní prostředí
- Realizaci nekonvenčních nápadů a myšlenek
- Finanční ohodnocení dle rozsahu prokázaných znalostí a schopností
- Možnost seberealizace při spolupráci se zahraničními firmami
- Nástup možný ihned

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 23. 5. 2014, 14:31

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Liberecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
.netx 0
itx 405