Programátor/ka C++ se znalostí Qt

Název pozice:

Popis:
V současné době rozšiřujeme náš tým o programátora C++ (m/ž), pro práci na projektech s mezinárodní účastí, v oblasti aerospace a kosmické dozimetrie.

Požadavky:
• výborná znalost programovacích jazyků C++,
• znalosti a zkušenost s programováním v Qt,
• znalosti programování v jazyce C výhodou,
• aktivní přístup a samostatnost,
• uplatnění technik vývoje založených na modelování SW,
• anglický jazyk slovem i písmem,
• schopnost spolupracovat v týmu a učit se novým věcem,
• výhodou znalost jazyka C# a Python,
• výhodou znalost prostředí C++ Builder.

Náplň práce:
• vývoj a programování systémových produktů,
• opravy již existujících produktů (bug-fixing, feature-implementation),
• tvorba projektové a systémové dokumentace.

Nabízíme:
• nástup ihned a to na HPP nebo ŽL,
• možnost profesního růstu,
• zajímavé finanční ohodnocení,
• práci v nadnárodní společnosti, která má sídlo na Praze 6,
• mladý kolektiv,
• vhodné i pro absolventy a studenty, možnost diplomových prací,
• pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií,
• spolupráci na mezinárodních projektech,
• podíl na výzkumné činnosti,
• každodenní využití cizích jazyků.

V případě zájmu, nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce, možný termín nástupu a představou o měsíčním výdělku.

Těšíme se na Váš e-mail na hr@evolvsys.cz či telefonát: +420 284 683 784.

Navštívit nás můžete na stránkách www.esc-aerospace.com.
Vytvořeno: 29. 11. 2018, 10:06

evolving systems consulting s.r.o.

Čs. Armády, 14
16000 Prague 6 Dejvice
284683784
www.esc-aerospace.com
Obor
Věda a výzkum
Plat
dohodou
Lokalita
Praha
Kontaktní osoba
Lucie Frenštátská

Telefon
284683784
Další inzeráty s nálepkami:
C++x 71
Prahax 180
ecsx 1
Qtx 1