Programátor CNC obráběcích strojů – CNC frézky, CNC soustruh

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je IMPACT INDUSTRY BRNO a.s., strojírenská společnost zabývající se výrobou, konstrukcí a kompletním zpracováním plechů působící v ČR od roku 1995.

Náplň práce:
Tvorba programů pro CNC obrábění, vytvoření nástrojového listu a postupu upínání k jednotlivým výrobkům, atd.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ strojírenského směru
- alespoň dva roky praxe ve strojírenské výrobě kusového charakteru, nejlépe v oboru CNC (seřizování, programování nebo technologie)
- programování CNC obráběcích strojů (CAD/CAM) – řídící systém Heidenhein o TNC530, Solidworks/ CAM (eventuálně Fanuc M, T, Siemens 840)
- velmi dobrý přehled o nástrojích a jejich upínání
- měření nástrojů, upínání obrobků, měření obrobků
- znalost stanovení technologického postupu CNC obrábění
- znalost některého z konstrukčních programů - výhodou
- praxe v oboru frézování a obsluhy CNC strojů nutná

Nabízíme:
- zajímavou a stabilní práci ve strojírenské firmě (spíše kusová a malosériová výroba)
- odpovídající platové ohodnocení s možností platového postupu a odměn v závislosti na kvalitě práce a plnění výkonnostních norem
- možnost profesního růstu, školení a dalšího vzdělávání
- možnost firemního stravování s finančním příspěvkem zaměstnavatele

Místo práce: Rosice u Brna

Termín nástupu: ihned

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete Váš strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: Rettegy@impactbrno.cz. Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel. 734318100, Ing. Richard Rettegy, personální ředitel.
Vytvořeno: 30. 9. 2014, 11:33

Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Brno - venkov