Programátor - analytik

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ASPA, a.s. je mladá rychle rostoucí firma zabývající se řešením telekomunikačních a internetových projektů. Společnost patří k nejvýznamnějším dodavatelům bezdrátové WiFi techniky v České republice a je provozovatelem e-shopu: www.WiFi.ASPA.cz, ubytovacích služeb www.HOTELY.cz, komunitního serveru www.ODPOVEDI.cz a vývojářského webu www.programovaniANDROID.cz.

Náplň práce:
Spoluúčast na kvalitativním zlepšování funkčnosti stávajících projektů firmy, aktivní přístup k analýze, plánování a vývoji nových projektů. Místo výkonu práce: sídlo firmy ASPA, a.s. (Hradec Králové).

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání s maturitou. Znalost objektově orientovaného návrhu a programování, znalost jazyků, PHP: praktické zkušenosti s tvorbou aplikací, Java: orientace v prostředí jazyka, práce s os GNU Linux výhodou, analytické myšlení, schopnost vytvářet podklady pro práci, alespoň pasivní znalost angličtiny, komunikativní, asertivní osobnost, zájem učit se nové technologie.

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr v mladém kolektivu, podílení se na vývoji populárních webových projektů a mobilních aplikací pro Android OS, plat podle výsledků a zkušeností až 44 000 Kč měsíčně, příspěvky na odborné a jazykové vzdělávání, příspěvky na investiční nebo životní (důchodové) pojištění, zvýhodněné nákupy zboží a služeb, které jsou v portfoliu produktů firmy, příspěvky na stravování, prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: Červenec – září 2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 30. 8. 2012, 09:20

Obor
Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Hradec Králové