Produktový specialista stavebních materiálů

Hledáme specialistu pro produkty zejména v oblasti zateplování budov, který vybuduje a udrží úzkou spolupráci s projektanty a poskytne jim plnou podporu pro použití všech našich produktů v projektech.

Bude zajišťovat informační podporu pro obchodní a marketingové oddělení, spravovat produktová data a tvořit technickou dokumentaci. Bude sledovat trendy trhu a v komunikaci s projektanty, zákazníky, realizátory staveb a obchodním oddělením zjišťovat potřeby nových nebo úprav stávajících výrobků.

Náplň práce:

-intenzivní komunikace s projektanty, zajištění technické podpory projektantům vedoucí k většímu použití našich produktů ve stavebních projektech;
-získávání námětů a podkladů pro vývoj a inovaci výrobků, spolupráce na ní;
-informační podpora produktové databáze, tvorba a správa produktové dokumentace (produktové listy, technické listy, certifikáty, výkresová dokumentace);
-organizace, kontrola, monitoring a dodržování legislativního rámce u našich produktů;
-sledování vývoje legislativy a technických norem;
-poskytování technické podpory obchodnímu oddělení a zákazníkům;
-vzdělávání externích zákaznických skupin, školení zaměstnanců;
-prezentace produktů formou odborných článků;
-certifikace produktů.

Požadujeme:

-SŠ/VŠ, ideálně se stavebním zaměřením;
-zkušenosti v oboru min. 3 roky;
-znalost výrobků a technologický postupů zejména v zateplování;
-technický přehled;
-psaný projev na vysoké úrovni;
-organizační schopnosti, samostatnost;
-řidičské oprávnění sk. B;
-uživatelská znalost práce na PC (MS Office);
-výhodou komunikativní znalost anglického jazyka.

Výhodou:

-obrovskou výhodou je praxe na podobné pozici produktového specialisty i z jiného oboru stavebnictví, např. izolační nebo kotevní materiály.

Proč pracovat právě u nás a čeho si naši zaměstnanci cení?

-jsme česká rodinná společnost s letitou tradicí, která nabízí dlouhodobé a stabilní zaměstnání;
-týden dovolené navíc;
-pololetní a roční prémie.

Místo výkonu práce: Kuřim
Vytvořeno:

LIKOV s.r.o.

Blanenská 1859
66434 Kuřim
+420730818101
www.likov.com
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj
Kontaktní osoba
Petra Rampulová