Produktový manažer

Společnost Popron působí na českém trhu již 22 let, jsme zavedeným a spolehlivým partnerem.
Jsme jedním z největších e-shopů s ucelenou nabídkou hudby, filmů, knih, hraček, modelů, R/C hraček, dekorací, společenských her, stavebnic, sortimentu pro kuchyň, domácnost, zahradu, auto, kutily, kancelář včetně kosmetiky i šperků.

Náplň práce:
- vyhledává novinky a sleduje aktuální dění na trhu přidělené oblasti
- kontroluje aktuální stav e-shopu Popron.cz, vybírá a připravuje podklady pro bannery a mailingy na Popron.cz, provádí výběr artiklů pro TOP nabídku Popron.cz
- ve spolupráci s obchodním ředitelem jedná a komunikuje se stávajícími a novými dodavateli
- vykonává speciální nákupy, speciální akce, výprodeje od dodavatelů a případné rezervace zboží
- nastavuje prvotní potřeby a minima pro e-shop POPRONu ve spolupráci s nákupním odd.
- doporučuje nejprodávanější zboží do katalogu, spolupracuje na výrobě stránek katalogu, navrhuje titulku, podobu VIP stránek
- zadává a kontroluje artikly v IS Helios Green
- připravuje a navrhuje marketingové kampaně s externími partnery ve spolupráci s marketingovým oddělením, zajišťuje marketingové bonusy
- spolupracuje s nákupním oddělením (koordinace objednávek, cen, artiklů atd.)
- sleduje a aktivně poskytuje součinnost sociálních sítí zj. facebooková stránka POPRONu
- komunikuje a spolupracuje s vedlejšími odděleními při řešení problémů (sklad, zákaznický servis, nákup)

Požadujeme:
- min. SŠ / VŠ vzdělání (ekonomický směr) výhodou
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- schopnost samostatného rozhodování, týmové práce
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
- příjemné vystupování, komunikativnost
- dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), IS Helios Green výhodou

Nabízíme:
- finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
- zajímavou a zodpovědnou práci
- pracoviště u metra Nové Butovice
- zázemí silné dynamicky se rozvíjející společnosti
- mobilní telefon
- firemní benefity

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned (případně dohodou)

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 10. 5. 2013, 12:59

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581