Prodejce zájezdů v cestovní kanceláři

Popis nabízené pracovní pozice:

První kontakt:
osobně: CK FISCHER, Pražská 155, Kolín, Po - Pá 9-12 a 13 - 17.
e-mailem: michal.radina@fischer.cz - posílat životopisy

Požadujeme: vzdělání nebo praxe v oboru cestovní ruch, základní znalost ANJ, práce s PC, reprezentativní vystupování, komunikace s klientem, pracovitost, zodpovědnost

Náplň práce: práce s klientem a s PC systémem, prodej zájezdů

Pracovní doba: střídavě: 8:00-17:00, 10:00 - 18:00, sobota jednou za 14 dní

Zaměstnanecké výhody: individuální finanční ohodnocení závislé na osobním výkonu, práce s kvalitní metodikou renomované společnosti, následné vzdělávání v oboru systémem firemních školení, pravidelné infocesty do zahraničí, další bonusy dle výkonu

Požadavky:
Práce s PC, Angličtina (pasivní) - základní znalost

Požadované vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
Individuální finanční ohodnocení, bonusy dle výkonu, následné vzdělávání

Nástup od: 24. červenec 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 19:28

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Pražská 155
280 02 Kolín - Kolín I

Obor
Obchod a cestovní ruch, Administrativa
Plat
16 000 - 20 000 Kč
Lokalita
Kolín

Kontaktní osoba
Michal Radina

Další inzeráty s nálepkami:
PCx 264