Prodejce v call centru - dlouhodobá brigáda

Náplň práce:
Poskytování služeb zákazníkům a prodej v call centru, informování zákazníků o nových bankovních produktech, hledání pro ně nejvhodnějších řešení.
Nabízíme:
Atraktivní pracovní prostředí, s dobrou dopravní dostupností, v centru Ústí nad Labem, včetně relaxační zóny
Fixní výdělek + motivující odměny a bonusy
Pružnou pracovní dobu, tj. možnost pracovat dle Vašich časových možností PO-SO (nejméně ale 22 hodin v týdnu)
Náborový příspěvek
Kvalitní vzdělávání v rámci pracovní doby, již od prvního dne nástupu, poté pravidelné supervize a řadu doplňujících proškolení na náklady společnosti
Spoustu soutěží o zajímavé ceny (např. o peníze „na ruku“, obědy, snídaně, wellnes, poukázky do restaurací )
Požadujeme:
Dynamickou a pozitivní osobnost s aktivním přístupem k práci v týmu
Chuť vydělat si peníze a „zdravou drzost“ prosadit se
Prodejní dovednosti, schopnost prezentace produktu po telefonu
Vynikající komunikační a přesvědčovací schopnosti

Pokud máte zájem o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail recepce@attigente.cz
Odesláním a doručením životopisu souhlasíte s tím, aby společnost Attigente Group, spol. s r.o. zpracovávala vámi poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. Společnost Attigente Group, spol. s r.o. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím stranám.
Společnost Attigente Group, spol. s r.o. postupuje při zpracování vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon o ochranně osobních údajů“), a se získanými osobními údaji nakládá jako s důvěrnými.
Vytvořeno: 23. 9. 2013, 11:37

Attigente Group, spol. s r.o.

Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem
477071100
www.attigente.cz
Obor
Telekomunikace
Plat
60 - 70 kč/hod
Lokalita
Ústecký kraj
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Jana Jakešová

Telefon
477071100