Prodejce T-Mobile: 20K FIX, provize, stravenky

Pro společnost T-Mobile hledáme šikovného a výřečného obchodníka, či obchodnici po telefonu. Kromě HPP a fixní mzdy 20.000 Kč nabízíme po zapracování širokou škálu bonusů. Nejšikovnější obchodníci si vydělají více než dvojnásobek fixní částky, všichni pak mají možnost zvýhodněného neomezeného mobilního tarifu a stravenek. Můžete se těšit na příjemný kolektiv a moderní klimatizované kanceláře s dobrou dopravní dostupností (zastávka Masná).

Nabízíme
- Garantovaná nástupní mzda FIX 20.000 + po zapracování bonusy
- Plný nebo zkrácený úvazek (40/30/25 hodin týdně)
- Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
- Nástup možný ihned
- Bonus 5000 Kč za doporučení nového pracovníka
- Motivační soutěže
- Společné snídaně
- Flexi passy

Benefity po zapracování
- Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- Speciální bonus za docházku
- Výkonnostní bonusy
- Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Náplň práce
- Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
- Vedení administrativy spojené s hovory

Požadujeme
- Komunikativní osobnost
- Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
- Český jazyk nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- Praxe v call centru výhodou, nikoli podmínkou

Místo výkonu práce
- Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424 Bližší informace o nabízené pozici se nacházejí na https://www.callcentrumbrno.cz. Do e-mailu přiložte strukturovaný životopis.
Vytvořeno: 11. 5. 2019, 21:36

Hanya corporation s.r.o.

Křenová 478/72
60200 Brno
778531424
www.hanya.cz
Obor
Telekomunikace
Plat
20.000
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP
Kontaktní osoba
František Honzírek

Telefon
778531424
Další inzeráty s nálepkami:
brnox 423
prácex 251