Prodejce, prodejkyně osobních a užitkových vozů

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je HS AUTO s.r.o. koncesionář PEUGEOT.

Náplň práce:
Prodej osobních a užitkových vozů.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání, praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC(W,E),částečná znalost Aj,Nj.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, hlavní pracovní poměr.

Místo práce: České Budějovice

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 16. 9. 2011, 14:07

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
České Budějovice