Prodejce odlitků

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je KOVOLIT, a.s., společnost zabývající se výrobou odlitků z Al slitin litých pod tlakem s následujícím opracováním, výrobou zápustkových výkovků z neželezných kovů, a výrobou spec. nářadí typu formy, zápustky atd.

Náplň práce:
- marketingové činnosti, zajišťování účasti na veletrzích
- analýzy trhu, vyhledávání nových zákazníků, vypracování nabídek
- výkon obchodních činností, zajišťování zakázek
- sestavování plánu prodeje
- spolupráce na tvorbě operativních plánů provozu
- projednávání smluv se zákazníky

Požadujeme:
- VŠ/SŠ obchodního nebo technického směru
- aktivní znalost NJ a AJ
- zkušenosti z mezinárodního obchodu, automobilový průmysl výhodou
- alespoň základní technické znalosti
- znalost projektového řízení výhodou
- komunikativní osobnost
- uživatelská úroveň práce na PC
- řidičský průkaz skupiny „B“, aktivní řidič

Nabízíme:
- zázemí větší firmy – tradičního výrobce
- možnost odborného růstu a zvyšování kvalifikace
- dotované strava
- příspěvek 50% na pojištění proti škodě při výkonu povolání
- 5 týdnu dovolené
- běžné vybavení, mobil, PC-notebook, referentské vozidlo k dispozici
- v rámci kolektivní smlouvy nárok na benefity v souvislosti s pracovním nebo životním výročím

Místo práce: Modřice (Brno – venkov)

Termín nástupu: Ihned, případně po domluvě

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 3. 10. 2013, 14:41

Obor
Průmysl, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1389
obchodx 2580