PRODEJCE – NÁVRHÁŘ KUCHYNÍ A NÁBYTKU

Welle - ing. Kaláb, s.r.o. – HEZKÝ DOMOV - brněnská společnost zabývající se zakázkovou výrobou, hledá šikovného prodejce kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Provádíme počítačové zpracování návrhů, kontakt se zákazníkem je v naší firmě na denním pořádku. Velmi důležité je příjemné vystupování a komunikativnost se zákazníkem.

Náplň práce:
Prodej - návrhy kuchyní a vestavěných skříní na PC, denní kontakt se zákazníkem, zpracování prodaných zakázek pro výrobu, aktivní komunikace se zákazníkem - identifikace jeho potřeb, zpracovávání nabídek na míru zákazníka a prodej, aktivní vyhledávání nových zákazníků.

Požadujeme:
SŠ s maturitou nebo VŠ. Grafické a technické zpracování zakázek, návrhů kuchyní a nábytku, samostatné vedení obchodního jednání se zákazníkem, znalost v programu CAD nebo Turbo CAD, zpracování zakázek pro přípravu výroby, znalost nábytkářské technologie, komunikační schopnosti, tvůrčí myšlení, příjemné vystupování, ŘP skupiny B.

Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu, získání nových zkušeností a znalostí, podíl na hospodářském výsledku.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 10. 4. 2012, 14:25

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj