Prodejce letenek a cestovních služeb – juniorská pozice

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je renomovaná nadnárodní společnost působící v oblasti cestovních služeb.

Náplň práce:
Práce s firemní i individuální klientelou v oblasti zajišťování služebních cest.
Práce s rezervačním systémem Amadeus (znalost systému nutnou podmínkou).

Požadujeme:
SŠ vzdělání, alespoň 2 roky praxe v oboru, PODMÍNKOU - znalost rezervačního systému Amadeus !!!, aktivní komunikace v AJ, uživatelská znalost PC, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita a vstřícný přístup ke klientům.

Nabízíme:
Zázemí nadnárodní firmy, dobré platové ohodnocení, moderní pracovní prostředí, možnost kariérního postupu.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Srpen – září 2015

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 7. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 6. 2015, 11:19

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387