Prodejce

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o. - renomovaná česká společnost se zahraniční účastí zastupující významné zahraniční výrobce stavebních, zemních a zemědělských strojů a manipulační techniky.

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání a zajištění prodeje zákazníkům, udržování kontaktů v aktuálních projektech, uzavírání obchodních smluv.

Požadujeme:
SŠ/VŠ technického směru. Zkušenosti v oblasti prodeje min. 3 roky, znalost práce s PC, znalost AJ nebo NJ výhodou, řidičský průkaz skupiny B, schopnost jednat s lidmi.

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení, příspěvek na penzijní a životní pojištění, týden dovolené navíc, zázemí prosperující zahraniční firmy, kvalifikační a platový růst.

Místo práce: Modletice

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 21. 6. 2011, 12:32

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Královehradecký kraj