Prodejce finančních služeb - Obchodní zástupce

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Creditreform - mezinárodní hospodářská databanka - prověřování bonity firem, poskytování hospodářských informací, inkaso a správa pohledávek, poradenství a služby v oblasti risk managementu.

Náplň práce:
Prodej služeb v oblasti podnikového poradenství – hospodářské informace, inkaso pohledávek.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B, základní PC znalosti (MS Office), zkušenosti v oblasti prodeje finančních služeb nebo jiných služeb podnikům, vysoké nasazení, dobré komunikační a prezentační schopnosti, výhodou znalost NJ nebo AJ.

Nabízíme:
Práci na HPP. Stabilní společnost (od r. 1991 na českém trhu), kancelář v krásné lokalitě s dobrou dostupností, dobré výdělky v závislosti na výsledcích: nástupní mzda 25.000Kč + měsíční bonusy dle prémiového modelu, služební mobil, stravenky, po 2 letech příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 27. 6. 2011, 14:57

Obor
Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
25.000Kč + měsíční bonusy
Lokalita
Praha