Prodejce cestovních služeb (specialista na USA, Kanadu, pronájem aut)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Jedu.cz s.r.o., malá cestovní kancelář specializující se na poskytování profesionálních cestovních služeb na míru, především do vzdálených a exotických destinací. Kromě cest zařizujeme i samostatná víza, ubytování, pronájem aut, letenky.

Náplň práce:
Prodejce bude mít na starost kompletně celý prodej cest. služeb do USA, Kanady, a pronájem aut po celém světě, tzn. od propagace, získávání nových klientů a udržování vazeb se stálými klienty, po tvorbu nabídek, kalkulací, rezervace služeb, komunikaci s klienty a dodavateli. Vzhledem k tomu, že pracovník bude cca polovinu času věnovat pronájmu aut, je tato pozice vhodnější pro muže (ze zkušeností ženy tato práce příliš nebaví a neuspokojuje). Získávání nových klientů prostřednictvím telefonu, emailu, osobního jednání na akcích. Udržování stávajících vazeb se stálými klienty. Sestavování nabídek (itineráře, kalkulace). Vytváření nových produktů (zájezdy + cenotvorba) a nápady na jejich propagaci. Zadávání zájezdů na web. Správa vlastních obchodních případů a jejich fakturace. Fixní pracovní doba po-pá, 9 - (17) 18h.

Požadujeme:
Dobrá znalost USA a Kanady – vlastní cestovatelské zkušenosti nezbytnou podmínkou (zkušenosti z dalších destinací výhodou). Výborné prodejní schopnosti – zkušenosti s telemarketingem a jinými formami prodeje velkou výhodou. Schopnost vytvářet samostatně kompletní nabídky cest (tvorba itinerářů, sestavování balíčků, cenotvorba) a zároveň je dobře prezentovat (pěkný sloh, vyjadřování bez gramatických chyb, cit pro formu a pěkný slovní projev). Schopnost efektivně komunikovat slovem i písmem v českém a anglickém jazyce (nutnou podmínkou je dobrá znalost AJ), znalost NJ výhodou. Schopnost bez problémů komunikovat a navazovat kontakt s neznámými lidmi po telefonu i osobně. Samostatné myšlení a jednání, rychlé učení se novým věcem. Orientace na cíle, organizovanost, zodpovědnost. Sympatickou, motivovanou, energickou a cílevědomou osobnost. Zasílat CV s fotografií. OSVČ výhodou, jinak HPP.
Nabízíme:
Motivující pracovní ohodnocení odpovídající výsledkům činnosti - měsíčně i čtvrtletně. Příspěvek na dovolenou a slevy ze zájezdů, příspěvek na obědy. Malý sympatický kolektiv ochotný pomoci.
Místo práce: Praha 7

Termín nástupu: Březen 2012

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 2. 12. 2011, 11:51

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha