PRACOVNÍK WELLNESS STUDIA

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se životním stylem (krása a zdraví).

Náplň práce:
PÉČE O VZHLED – každá žena v dnešní době chce vypadat velmi dobře, kromě toho, že odchází s viditelným výsledkem, ale s přesným návodem, jak se o sebe starat, aby každý den vypadala co nejlépe. Objev 3tisíciletí, že i muži mají podobné potřeby a stávají se klienty.
Péče o vzhled je komplexní záležitost, proto se věnujeme několika oblastem.
Věnujeme se oblastem:
PÉČE O PLEŤ – PÉČE O TĚLO A POKOŽKU – PÉČE O POSTAVU – PÉČE O ZDRAVÍ A KONDICI.
Vše je vedeno individuálně s každým klientem, o kterého pečujeme dlouhodobě.

Požadujeme:
Schopnost komunikovat, učit se novým věcem, mít vztah k oboru wellness.
Nabízíme:
Práce v hezkém prostředí, možnost pracovního růstu, nadprůměrného výdělku, zaučení ukončeno certifikací.

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: Únor 2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 2. 2. 2012, 09:19

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Pardubice
Pracovní poměr
Práce na živnosťák