Pracovník vývoje v AUTOMOTIVE

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost FLÍDR s.r.o.:
- Výroba dílů pro automobilový průmysl
- Kovoobráběčství a zámečnictví
- Výroba zemědělské a hasičské techniky
- Distribuce hadic
- Výroba strojů pro vibrační broušení a leštění dílců
Rozvoj výroby směrujeme do oblasti přesného kovoobrábění tvarově náročných dílců. Postupně navyšujeme výrobní kapacitu rámů hlavových opěr.
Společnost FLÍDR s.r.o. jako držitel certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a ISO/TS 16949 garantuje odbornost, kvalitu a šetrnost výroby k životnímu prostředí.

Náplň práce:
- Konstrukce zařízení a forem pro AUTOMOTIVE ve zmíněných programech

Požadujeme:
- Vzdělání ÚSO nebo VŠ obor strojírenství
- Znalost konstrukčních programů (např. SolidWorks, Pro/ENGINEER, Inventor, AutoCAD)
- Znalost programu CATIA výhodou
- Znalost AJ slovem i písmem podmínkou, NJ výhodou
- Praxe v oboru výhodou
- Tvůrčí schopnosti, kreativní myšlení, bezúhonnost
- Schopnost vedení vývojového týmu
- ŘP – skupina B – aktivní řidič

Nabízíme:
- Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- Hlavní pracovní poměr
- Celoživotní vzdělávání, studium cizích jazyků v rámci pracovního poměru
- Příspěvky na stravování
- 14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku společnosti
- Sociální program společnosti pro perspektivní zaměstnance
- Příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv

Místo práce: Široký Důl (okres Svitavy), Pardubický kraj

Termín nástupu: 1.1.2015

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 9.1.2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 12. 2015, 15:13

Obor
Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj