Poradce ve výživě/kosmetice

Požadujeme
Zájem o obor wellness, ochota učit se nové věci, časové možnosti min. 10 hodin týdně, komunikativnost, serióznost, kreativnost, spolehlivost, pracovitost, mít rád práci s lidmi...
Nabízíme
Možnost dlouhodobé spolupráce, práci v zavedené síti wellness center, mladý kolektiv, firemní benefity a výhody, flexibilní pracovní dobu, nadstandardní finanční ohodnocení!
Náplň práce
Pro nově otevírající se pobočku centra zdraví a krásy příjmeme nové, šikovné kolegy a kolegyně do pracovního týmu.
Vhodné jako přivýdělek, pro studenty VŠ, maminky na MD, absolventy SŠ a VŠ nebo možnost kariérního postupu na HČ.
Naše studio se zabývá: komplexními programy na redukci váhy a tvarování postavy, dermatologií pleti, minikurzy péče o pleť atd...
Uplatnění na pozici wellness konzultanta a na manažerské pozici.
Kontakt:my.wellness@seznam.cz
Vytvořeno: 8. 1. 2012, 21:57

Wellness studio

Moravské náměstí
60020 Brno
774601167
Obor
Ostatní
Plat
V.č.6-9 000kč/měs.,h.č.od 18 000kč/měs.
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP
Kontaktní osoba
A.Kratochvilová

Telefon
774601167