Podnikový ekolog, metrolog

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BOHEMILK, a. s. OPOČNO, zabývající se zpracováním mléka a výrobou mlékárenských výrobků.

Náplň práce:
- Správa a tvorba dokumentace v oblasti vodního hospodářství a ekologie
- Provozní řády, havarijní a povodňové plány, nakládání s vodami a odpady, interní dokumentace, nakládaní s chemickými látkami
- Sledování legislativy v oblasti ekologie, vodního hospodářství a ovzduší
- Odpovědnost za řízení ČOV a provozu odpadového hospodářství
- Integrované povolení
- Metrologie - vedení dokumentace, kalibrace
- Provádění kontroly, měření a monitorování produktů
- Plný pracovní úvazek

Požadujeme:
- Vzdělání – VŠ, SŠ technického směru se zaměřením na ochranu životního prostředí (ekologie, vodní hospodářství, chemie a technologie ochrany prostředí)
- Spolehlivost, pracovitost, flexibilita, komunikační a organizační schopnosti
- Znalost technologií čištění odpadních vod
- Znalost legislativy v oblasti vodního a odpadového hospodářství, chemických látek, orientace v EMS
- Aktivní znalost práce na PC
- Praxe v oboru životního prostředí, vodohospodář, metrolog výhodou

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Příspěvek na stravování a životní pojištění

Místo práce: Opočno

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na adresu: BOHEMILK a.s., Podzámčí 385, 517 73 Opočno, tel: 494 678 217 nebo e-mail: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 25. 3. 2014, 10:38

Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA), Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Rychnov nad Kněžnou