ORACLE DEVELOPER

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ORSIA spol. s r.o. - firma působící v oblasti moderních technologií, která se zaměřuje na dodávky specializovaných aplikací pro oblast státní správy a pojišťovnictví. Na trhu působí od roku 1991. Pro nové dlouhodobé projekty hledáme vhodné kandidáty na pozice ORACLE DEVELOPER.

Náplň práce:
Programování v PL/SQL, programování v ORACLE Forms, návrh nových funkčních celků, příprava technické dokumentace a školení.

Požadujeme:
SŠ/VŠ technického směru vítána, alespoň 3 roky zkušeností s Oracle a PL/SQ, AJ na základní úrovni. Zaujala Vás tato nabídka práce v Ústí nad Orlicí? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis v MS-WORD na emailovou adresu pgregor(a)orsia.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Nabízíme:
HPP - smlouva na dobu neurčitou, nezávislou a zodpovědnou práci, školení v oboru, balíček benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, výuka angličtiny, mobil, možnost získání firemního vozu, pravidelné firemní akce), flexibilní pracovní doba, ženám po mateřské dovolené práci na zkrácený úvazek, možnost realizovat vlastní nápady.

Místo práce: Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce v Ústí nad Orlicí? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis v MS-WORD na emailovou adresu pgregor(a)orsia.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti ORSIA s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje budou využity pouze pro účely přijímacího řízení.
Vytvořeno: 24. 9. 2012, 12:15

Obor
Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Ústí nad Orlicí

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405