Operátor výroby s AJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Centec automatika, spol. s r.o., mezinárodní společnost, která se kromě vývoje a výroby senzorů, přístrojové techniky a provozních technologií zabývá také výrobou dialyzačních roztoků na bázi farmaceutických strojů, prodejem a servisem měřicí a regulační techniky a vybavením laboratoří renomovaných světových značek.
Podrobnější informace naleznete na stránkách www.centec.cz

Náplň práce:
- Navažování farmaceutických solí a příprava suchých dialyzačních koncentrátů
- Příjem objednávek a expedice hotových výrobků
- Evidence skladových zásob surovin
- Obsluha technologických zařízení
- Úklid a sanitace pracovních prostor

Požadujeme:
- Vyučení/středoškolské vzdělání, ideálně chemického zaměření
- Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Znalost práce na PC
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita
- Ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme:
- Náročnou smysluplnou, perspektivní a zajímavou práci na HPP v rostoucí mezinárodní společnosti.
- Práci s moderním technickým vybavením v čistém pracovním prostředí
- Platové ohodnocení na základě prokázaných znalostí a zkušeností
- Příspěvek na stravování
- Týden dovolené navíc
- Další firemní benefity
- Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti

Místo práce: Technologický park Hořátev (okres Nymburk)

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: tomas.neruda@centec.cz

Kontakt:
Mgr. Tomáš Neruda
tomas.neruda@centec.cz
Mob: +420 602 489 652
Vytvořeno: 16. 9. 2014, 16:17

Obor
Chemie, farmacie a potravinářství, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj