Operátor/ka skladu

Popis nabízené pracovní pozice:

Pracoviště: Nová Ves u Plzně (12 km z Plzně), prvotní kontakt na uvedeném e-mailu.
Náplň práce: fyzický příjem zboží či materiálu od dodavatele, kontrola, zaskladnění materiálu, přeskladňování materiálu, příprava a nakládka zboží dle podkladů expedice
Požadujeme: praxe s prací ve skladu, práce na VZV, platné oprávnění, manuální zručnost, zodpovědnost a pečlivost, práce ve 3 směnném provozu
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou a různorodou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti, motivační program a další firemní benefity - příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, benefity za beznemocnost aj.

Požadavky:
Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků VZV

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Volných míst: 2

Nástup od: 1. srpen 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 11:03

UNIPAP a.s.

Nová Ves - Nová Ves 154
334 41

Obor
Výroba a provoz, Obchod a cestovní ruch, Doprava
Plat
20 000 Kč
Lokalita
Plzeň - Jih

Kontaktní osoba
Mgr. Michaela Kunátová