OPERÁTOR/-KA SKLADU

Popis nabízené pracovní pozice:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Pracovní náplň: práce na směny ve skladovém a odpadovém hospodářství závodu, zajištění zásobování výrobních linek materiálem dle požadavků, práce s nejmodernějšími systémy skladového hospodářství a zpracování výrobních odpadů.

Požadavky: zkušenost s prací ve skladu, platný průkaz obsluhy motorových vozíků a řidičský průkaz skupiny B, flexibilitu, přesnost, spolehlivost, odpovědnost a pečlivost, předpoklady pro týmovou práci
Zaměstnavatel nabízí: nadprůměrná mzda a výhodné zaměstnanecké benefity, např. příspěvek do penzijního fondu a životního pojištění, příspěvek na stravování a příspěvek na volnočasové aktivity, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií s příspěvkem společnosti, možnost nákupu vybraných výrobků za zvýhodněné ceny, kurzy angličtiny zdarma atd., zajímavou práci a zkušenost dynamického prostředí globální společnosti, možnost profesního růstu.

V případě, že máte o nabídku zájem a máte požadované znalosti, zašlete nám do svůj životopis na adresu: jaromer.nabor@kcc.com

Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků VZV, Přesnost, 2 roky praxe v oboru, předpoklady pro týmovou práci

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
Nadprůměrné mzdové ohodnocení a další finanční benefity

Volných míst: 2

Nástup od: 15. červenec 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 10:15

Kimberly-Clark, s.r.o.

Dolecká 111
551 01 Jaroměř - Pražské Předměstí

Obor
Výroba a provoz, Obchod a cestovní ruch, Doprava
Plat
22 100 - 24 800 Kč
Lokalita
Náchod