Online marketing manager

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je JACER – CZ, a.s. - dynamicky rozvíjející se společnost se zaměřením na dřevovýrobu, lesnickou činnost a autodopravu.

Náplň práce:
Plánování, příprava, realizace a vyhodnocování úspěšnosti online marketingových kampaní, tvorba strategie internetového marketingu a online propagace, návrhy nových a efektivních online aktivit, trvalý rozvoj a zlepšování webové prezentace firmy, tvorba a úpravy webové grafiky, návrh, příprava, realizace online e-shopu a jeho management, práce v redakčním systému, rozvoj a odpovědnost za všechny kanály internetového marketingu, návrh a správa PPC kampaní (Google Adwords, Sklik, obsah), dohled nad kampaněmi cenových srovnávačů, vyhodnocování a měření efektivity investic do jednotlivých marketingových kanálů, vyhledávání a reagování na příspěvky v diskusních skupinách, Facebooku, Twitteru, apod., průzkum a monitoring konkurence, spolupráce s ostatními odděleními firmy.

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání, kreativní myšlení podpořené selským rozumem, analytické myšlení umožňující porozumět výzkumům a analýzám trhu, znalost webové analytiky (Google Analytics), znalost rozhraní Google Adwords a Sklik, znalost problematiky SEO a PPC, znalost optimalizace stránek pro vyhledávače, zkušenosti vyhodnocováním online kampaní, zkušenosti s online marketingem a/nebo s online prodejem, zkušenost s marketingem sociálních sítí (Facebook, Twitter, atd.), silný obchodnický duch, houževnatost, zodpovědnost, pracovní nadšení, pozitivní přístup, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu, chuť neustále se zdokonalovat, komunikativní znalost AJ nebo NJ, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
Přátelské pracovní prostředí, silné zázemí stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti, pracovní poměr na dobu určitou – 12 měsíců, poté dle dohody změna na dobu neurčitou, možnost práce na ŽL nebo HPP, ohodnocení formou fixu + pohyblivé složky závislé na pracovních výsledcích, jejíž horní hranice není nijak omezena.

Místo práce: Teplice, Bystřany

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 9. 2012, 14:57

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Dohodou
Lokalita
Teplice