Odborný finanční poradce

ALFA Finance s.r.o. – stabilní společnost s 10letou tradicí, zaměřená na spokojenost zákazníků a budování pevného týmu spokojených zaměstnanců.

Náplň práce:
-navázání kontaktů s klienty
- rozbor jejich stávající finanční situace
- sestavení nabídek vhodných produktů, jejich prezentace a upravení dle požadavků klientů
- sledování možností na finančním trhu a pravidelné návrhy nejvhodnějších řešení pro stávající klienty
- konzultace v jakékoliv situaci dle potřeb klientů
- vyhledávání obchodních příležitostí – souhrnná nabídka produktů napříč celým trhem
- široký záběr působnosti- úvěrové případy, pojištění, podnikatelská rizika, investice,…

Požadujeme:
Orientace na klienta, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita.
Komunikativní osoba, asertivní, schopná pochopit přání a požadavky klientů.
Zkušenost z bankovnictví/pojišťovnictví výhodou-ne podmínkou.
SŠ, práce na PC, ŘP výhodou

Nabízíme:
Nabízíme zázemí stabilní společnosti orientované na potřeby klientů.
Důkladné zaškolení, pravidelné vzdělávání, kvalitní podpora back office.
Férový systém odměn za odvedenou práci.
Motivační kariérní postup, možnost posunu na manažerskou pozici.

Místo práce: Střední Čechy (Praha západ, Beroun, Hořovice, Kladno)

Termín nástupu: 1.5.2013

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 29. 3. 2013, 09:27

Obor
Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Středočeský kraj
Pracovní poměr
Práce na živnosťák