Obsluha zařízení pro výrobu kabelů

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost WDA Assembly s.r.o. – výrobce kabelů s více jak 100 letou tradicí. Mezi hlavní činnosti společnosti patří výroba kabelů telekomunikačních, signálních, optických, sdělovacích, instalačních, spínacích, datových, topných a speciálních kabelů.

Náplň práce:
Výroba kabelů od samého počátku (orientace ve výrobní dokumentaci, příprava materiálu,...) až po vyrobený kabel ( spletení, opláštění,…) - samozřejmě záleží na jakém stroji budete zařazeni.
Práce v týmu minimálně 2 lidí na směně. Směny jsou určené podle směnového kalendáře, který bude k dispozici. Práce je fyzicky náročná a vhodná především pro muže.

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání
- flexibilitu
- manuální zručnost
- chuť pracovat
- znalost základů německého jazyka výhodou
- zkušenosti z výrobních firem výhodou
- ochota a chuť do práce

Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky
- vánoční kupony
- zvyšování kvalifikace (průkaz na manipulační vozík, jeřábnické a vazačské průkazy)
- nástupní plat je cca 13 000 Kč hrubého, kdy už i po prvním měsíci zvyšujeme tarifní stupeň. Zaručujeme finanční růst.

Místo práce: Děčín

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: tereza.basova@kabelovna.cz

Platnost inzerátu končí 17. 7. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 17. 6. 2015, 14:13

Obor
Průmysl, Telekomunikace, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Děčín