OBRÁBĚČ KOVŮ – zkušenosti na CNC soustruzích, CNC frézkách a CNC karuselech

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost MCR Technology s r.o., zabývající se opracováním odlitků na klasických a CNC řízených karuselech (svislých soustruzích) a na CNC řízených obráběcích centrech .Tradiční odběratele nacházíme v tuzemsku, ale také v Německu a Švédsku. Export tvoří více než polovinu naší produkce. Jsme certifikovaní dle ISO 9001. Od loňského roku máme nového vlastníka se sídlem ve Švýcarsku, který má zájem o další expanzi firmy. Naše webové stránky: www.mcr.cz.

Náplň práce:
Kovoobrábění na CNC strojích.

Požadujeme:
Vyučen jako obráběč kovů nebo USO strojní, praxe na obráběcích strojích (CNC soustruzích, CNC frézkách a CNC karuselech) – výhodou, možnost zaškolení, dvousměnný provoz, flexibilita, dobrý zdravotní stav, znalost ovládacích systémů Siemens Sinumeric 3,810,840 výhodou, spolehlivost, loajalitu k firmě, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:
Plat odpovídající náročnosti práce, měsíční prémie, roční odměny, po 1 roce příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování /stravenky SYAS 70,-Kč/, možnost příspěvku na dopravu u prac., kteří dojíždí více než 25 km, možnost osobního, odborného a mzdového růstu.

Místo práce: Hošťálková u Vsetína

Termín nástupu: do 14 dnů

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 1. 6. 2012, 09:37

Chci více info o této pozici
Plat
Dohodou
Lokalita
Vsetín