Obchodník pro Německo

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je strojírenská společnost CTS – servis, a.s., výroba kontejnerových natahovacích systému a zemědělské techniky.

Náplň práce:
Prodej výrobků firmy, koordinace prodejních a servisních aktivit sítě partnerů, technické poradenství, průzkum trhu a sledování konkurence, home office - podíl obchodních cest cca 70% pracovního času.

Požadujeme:
Vzdělání technického nebo obchodního zaměření, praxe v obchodní činnosti v Německu, výrobky technického charakteru, nutná předchozí praxe v oblasti nákladní dopravní techniky, obchodní kontakty u dealerů nákladních automobilů nebo u nástavbářů nákladních automobilů, perfektní znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou, uživatelská znalost PC (MS Office, Internet, email), ŘP sk. B, aktivní řidič, dynamická osobnost s orientací na cíl a výsledky.

Nabízíme:
Samostatná a zajímavá práce (možno na HPP i ŽL), odpovídající platové podmínky, fixní část + pohyblivá složka mzdy za výsledky, služební vůz, mobilní telefon, notebook, zázemí silné, stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu.

Místo práce: Německá republika + home office

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 18. 4. 2012, 21:52

Obor
Obchod a cestovní ruch, Doprava
Plat
Dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj