Obchodník – odborný konzultant

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ProTech SpT s.r.o., poskytující služby společnostem působícím ve strojírenství, zejména v oblasti zpracování plechu, investujícím nemalé prostředky do nových technologických zařízení a svých zaměstnanců. Společnostem, které se chtějí rozvíjet, využívat nových příležitostí na trhu a růst. Uvědomují si, že optimalizace výrobních nákladů a hledání prostředků ke zvýšení své prosperity je jejich priorita a jsou ochotny a připraveny využívat moderní metody. Společnostem, které si uvědomují globální konkurenci a nepřešlapují na místě. Společnostem, které se dokáží podívat na své činnosti z nadhledu a měnit se.
Podrobnější informace o společnosti najdete na stránkách www.protech-spt.cz

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání nových zákazníků a rozvoj obchodu
- analýza situace, doporučení vhodného řešení
- komplexní zpracování obchodního případu
- poprodejní péče
- péče o aktuální zákazníky v rámci firemního programu
- samostatné plánování a organizace obchodních schůzek u zákazníků po celé ČR/SR

Požadujeme:
- jste komunikativní a zodpovědná osobnost
- disponujete minimálně SŠ vzděláním technického směru
- máte zkušenosti v oblasti zpracování plechu a organizace výroby
- ovládáte práci na PC – běžné Office programy
- máte znalosti CADCAM (2D) - vítáno
- ovládáte AJ na komunikativní úrovni – podmínka
- vlastníte řidičský průkaz B a jste aktivní řidič/ka
- jste ochoten (ochotna) cestovat i do zahraničí
- chcete se učit a rozvíjet
- nebojíte se vysokého pracovního nasazení
- samostatnost a loajalita je pro vás samozřejmostí

Nabízíme:
Samostatnou a zodpovědnou práci, bonusy z obratu dle výkonu, možnost odborného růstu a rozvoje, firemní benefity.

Místo práce: celá ČR

Termín nástupu: 07/2015

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: irena@protech-spt.cz

Platnost inzerátu končí 29. 7. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 29. 5. 2015, 16:59

Obor
Obchod a cestovní ruch, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2580
prodejx 1389
technikx 715
výrobax 632