Obchodník – leasing a úvěry

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost D&D Czech s.r.o. Informace o společnosti naleznete na stránkách www.dadczech.cz

Náplň práce:
- vyhledání a oslovení potenciálních klientů
- prodej finančních produktů společnosti
- komunikace se získanými klienty a péče o ně
- zodpovědnost za dodržování firemních postupů, obchodní strategie a obchodního plánu
- sledování konkurence a trhu
- administrativní činnost spojená s výkonem funkce
- navazování a udržování obchodních vztahů s klienty

Požadujeme:
- vzdělání středoškolské, ekonomického, případně jiného směru
- nutné dobré obchodní schopnosti a dovednosti,
- znalost leasingu/úvěru výhodou
- zkušenost z obchodní činnosti jako prodejce strojů, automobilů, nebo na pozici finančního
poradce, makléře apod.
- znalost práce s PC a internetem
- vysoké pracovní nasazení, pečlivost, bezúhonnost
- komunikační a prezentační schopnosti
- velká samostatnost, organizační schopnosti, spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- přátelský kolektiv
- dobré finanční ohodnocení
- notebook, mobil, služební vozidlo (jen u obchodních pozic)
- stravenky
- práce na HPP (je možno i na ŽL)

Místo práce: Jihomoravský kraj a Vysočina

Termín nástupu: 1. 1. 2016

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dolezalova@dadczech.cz

Platnost inzerátu končí 5. 12. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 11. 2015, 10:13

Obor
Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Vysočina