Obchodní zástupkyně/zástupce

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost SPEED PRESS Plus a.s., jeden z leaderů trhu reklamních a dárkových předmětů – jejich výroby, potisků a prodeje.
Rozrůstající se portfolio klientů společnosti a jejich stoupající nároky jsou jasným znakem jejich spokojenosti se službami společnosti a jejím vzrůstajícím potenciálem.

Náplň práce:
Proaktivní a pečlivé řízení portfolia svých klientů, tj. aktivní oslovování, proaktivní řešení, koordinace zakázky, ponákupní péče, a to většinou v centrále společnosti na Praze 9.

Požadujeme:
Hledáme aktivního člověka s pozitivním myšlením, který se rád učí novým věcem a dokáže se soustředit při práci v openspace. Ke klientům vystupuje kultivovaně a chápe jejich potřeby nad rámec termínu pracovní doba. Hledáme někoho s tahem na branku, kdo hledá způsoby a ne důvody. Někoho se silnou odolností vůči stresu, kdo dokáže prioritizovat z více úkolů najednou a navíc pod určitými termíny. Někoho, kdo se dokáže orientovat ve složitějších procesech a zvládá vyřešit krizové situace.

Praxe v obchodu 1 rok, znalost práce na PC, řidičský průkaz výhodou.

Nabízíme:
Zajímavou a perspektivní práci na plný úvazek, v kolektivu, s motivačním systémem ohodnocení.
Široké zázemí stabilní společnosti, 23 let na trhu, certifikace ISO.
Možnost profesního růstu a školení.
Stravenky, služební telefon.
Práci na HPP nebo ŽL.

Místo práce: Praha, střední Čechy

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 30. 1. 2014, 14:37

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
žlx 118