Obchodní zástupkyně/zástupce – Praha 9

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost SPEED PRESS Plus a.s., jeden z leaderů trhu reklamních a dárkových předmětů – jejich výroby, potisků a prodeje.
Rozrůstající se portfolio klientů a jejich stoupající nároky jsou jasným znakem spokojenosti se službami a vzrůstajícím potenciálem společnosti.

Náplň práce:
Proaktivní a pečlivé řízení portfolia svých klientů = aktivní oslovování, proaktivní řešení, koordinace zakázky, ponákupní péče a to většinou v centrále společnosti na Praze 9.

Koho hledáme?
Aktivního člověka s pozitivním myšlením, který se rád učí novým věcem. S tahem na branku. Dokáže se soustředit při práci v openspace. Ke klientům vystupuje kultivovaně a chápe jejich potřeby nad rámec termínu pracovní doba. Někoho, kdo hledá způsoby a ne důvody. Někoho se silnou odolností vůči stresu, kdo dokáže prioritizovat z více úkolů najednou a navíc pod určitými termíny. Kdo se dokáže orientovat ve složitějších procesech. Zvládá vyřešit krizové situace.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- praxi v obchodní činnosti s firemními zákazníky minimálně 1 rok
- znalost práce na PC (Windows, MS Office)
- řidičský průkaz výhodou

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci na HPP v kolektivu na plný úvazek s motivačním systémem ohodnocení
- široké zázemí stabilní společnosti, 23 let na trhu, certifikace ISO
- možnost profesního růstu a školení
- stravenky, služební telefon

Místo práce: Praze 9

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Bližší informace Vám sdělí Ing. Petr Svoboda – mobil: + 420 602 202 184

Platnost inzerátu končí 5. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 5. 5. 2015, 13:08

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2576
prodejx 1387