Obchodní zástupce / zástupkyně – HPP, ŽL

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o. - renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX, ATLAS, HITACHI, MUSTANG, IHIMER.

Náplň práce:
Prodej stavebních strojů, komunikace se zákazníky, návštěvy u zákazníků, zpracování nabídek, vkládání firemních informací do marketingového informačního systému, pravidelné reporty nadřízenému atd…

Požadujeme:
SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, zkušenosti s prodejem stavebních strojů a odpovídají znalosti této problematiky, práci s PC, znalost NJ/AJ výhodou, ŘP sk. B, komunikativnost, časová flexibilita, odpovídající pracovní nasazení, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost. Uvádějte prosím, o jaký kraj máte zájem – Jihočeský nebo Jihomoravský kraj

Nabízíme:
Nabízíme zaměstnání v zavedení, stabilní a prosperující firmě, podporu zkušeného kolektivu, služební vozidlo, služební telefon.

Místo práce: Jižní Čechy nebo Jihomoravský kraj

Termín nástupu: ihned, dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 27. 2. 2013, 11:24

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
HPPx 268
ŽLx 118