OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – výrobky pro opravárenství a údržbu

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost VEIDEC vyvíjí, vyrábí a prodává chemické výrobky nejvyšší kvality a špičkové technologie pro servis, opravy a údržbu. V současné době máme zastoupení v 11 evropských zemích. Naše výrobky zaměřujeme především na specialisty a uživatele technických, výrobních, průmyslových, servisních, opravárenských a strojírenských společností. Více na www.veidec.cz.

Náplň práce:
Prezentace a prodej produktů VEIDEC, péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků, rozvoj obchodních aktivit ve svěřeném regionu - 1) Plzeňský kraj – Domažlice, Klatovy, Plzeň-město a Plzeň-jih 2) Středočeský kraj – Kladno a Rakovník, 3) Ústecký kraj – Litoměřice, Chomutov, Most a Louny.

Požadujeme:
SŠ. dobré komunikační a prezentační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, loajalita, reprezentativní vystupování, pečlivost a odpovědné chování, chuť pracovat a učit se novým věcem, platný ŘP sk. B.

Nabízíme:
Zázemí a podpora úspěšné společnosti, kvalitní produkty a servis, HPP, nadstandardní platové podmínky, pravidelné firemní vzdělávání (školení na produkty a obchodní dovednosti), možnost profesního růstu, služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon.

Místo práce: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Termín nástupu: leden / únor 2013

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 12. 2012, 09:11

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
výrobax 637