Obchodní zástupce (výrobky pro děti)

JIRI MODELS a.s. - nakladatelství s více než 20-ti letou tradicí, vyrábějící výrobky pro děti v licencích Walt Disney, Krteček a mnoho dalších.
Sortiment:
• omalovánky
• zábavné a naučné aktivity
• knihy
• samolepky
• pexesa
• dětská razítka
Náplň práce:
• aktivní spolupráce s přidělenými klienty
• vyhledávání a navazování spolupráce s novými potenciálními klienty
• objednávky a uzavírání smluv se zákazníky
• systematické vedení agendy všech obchodních případů, jejich řízení a úspěšné dokončení
• komplexní zodpovědnost za prodej na 1/3 území ČR. Jedná se o území ohraničená přibližně městy: Liberec, Praha, Třebíč, Moravská Třebová a Náchod.
Požadujeme:
• zkušenosti s prodejem, prokazatelné prodejní dovednosti
• organizační schopnosti
• řidičský průkaz sk.B
• schopnost samostatně pracovat a rozhodovat se
• zodpovědnost
• ochota cestovat
Nabízíme:
• trvalý pracovní poměr
• motivační systém ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu od 15.000 Kč
• služební automobil i pro soukromé účely
• mobilní telefon
• stravenky
Další upřesnění: Hledáme pracovníka bydlícího na hranici Středočeského, Pardubického a Královéhradeckého kraje. Jeho pracovním teritoriem bude: 1/3 území ČR ohraničená přibližně městy: Liberec, Praha, Třebíč, Moravská Třebová a Náchod.

Místo práce: území ČR ohraničená přibližně městy: Liberec, Praha, Třebíč, Moravská Třebová a Náchod.

Datum nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 28. 8. 2013, 09:42

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575