Obchodní zástupce ve spolupráci pro společnost T-Mobile

Na brněnskou pobočku hledáme zkušeného obchodníka, který má telefonování v krvi. Jste to Vy? Svěříme Vám péči o SoHo zákaznický segment společnosti T-Mobile, Vaším hlavním úkolem bude akvizice nových zákazníků a související administrativa.
Nabízíme stravenky, zvýhodněný mobilní tarif pro soukromé využití a férové ohodnocení skládající se z fixní a bonusové složky = Vaše průměrná mzda bude 25.000 čistého. Šikovný obchodník si však přijde až na dvojnásobek.

Nabízíme
• Dlouhodobou spolupráci na HPP
• Průměrná mzda 25.000 čistého
• Průběžné vzdělávání
• Nástup možný ihned

Benefity
• Stravenky
• Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Náplň práce
• Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
• Administrativa

Požadujeme
• Komunikativní osobnost
• Spolehlivost
• Základní znalost práce na PC
• český jazyk
• Praxe na obchodní pozici výhodou (ideálně direct nebo telemarketing)

Místo výkonu práce
• Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424 , nebo na personalista@hanya.cz. Do e-mailu přiložte prosím strukturovaný životopis.
Vytvořeno: 23. 1. 2017, 19:56

Hanya corporation s.r.o.

Křenová 478/72
60200 Brno
778531424
www.hanya.cz
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
25000
Lokalita
Jihomoravský kraj
Kontaktní osoba
František Honzírek

Telefon
778531424
Další inzeráty s nálepkami:
hppx 268
brnox 423