Obchodní zástupce (služební cesty po celé ČR)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Baloušek, s.r.o. - menší česká obchodní společnost z Hlučína - je na trhu již od roku 1990 a je zaměřena na výrobu a prodej stolních kalendářů, nástěnných kalendářů, diářů, hospodářských tiskopisů a dětského sortimentu. Dále nabízí ofsetový tisk a kompletní knihařské zpracování. Realizuje všechny typy knižních vazeb.

Náplň práce:
Rozšiřování a správa klientského portfolia, monitoring trhu, vyhledávání nových obchodních příležitostí, vedení schůzek a komunikace s klienty.

Požadujeme:
Praxe min. 5 let v oboru. Výborné vyjednávací a obchodní schopnosti (komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování), pracovní nasazení, orientace na výsledek – časová flexibilita (min. 3 služební cesty týdně, 2 noci týdně), schopnost pracovat efektivně, jako člen týmu, bezúhonnost, zodpovědnost a profesionální přístup k práci, bydliště Hlučín a okolí.

Nabízíme:
Práce ve stabilní rozvíjející se společnosti, motivační provizní systém, služební automobil, příspěvek na stravování a životní pojištění

Místo práce: Hlučín, služební cesty po celé ČR

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Vytvořeno: 16. 7. 2013, 11:54

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2582