Obchodní zástupce se znalostí AJ

Popis nabízené pracovní pozice:

A11 14/7/2017
Náplň práce:
• spolupráce s obchodníky firmy při řízení vztahů se zákazníky a rozvíjení těchto vztahů
• nabídková činnost a zajišťování nezbytné dokumentace k obchodním případům
• analýza tržních a dod. podmínek, rozbor trhu
• spolupráce s technickým a marketingovým úsekem firmy
Požadujeme:
• výbornou znalost AJ
• znalost práce na PC, ŘP sk. B (aktivní řidič)
• motivaci učit se a aktivně rozvíjet své znalosti v oboru
• ochotu cestovat a časovou flexibilitu
• schopnost pracovat samostatně na svěřených úkolech
• SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru výhodou
Nabízíme:
• zajímavou, různorodou práci ve společnosti, která byla založena v roce 1990, má podnikání založeno na vlastním vývoji, výrobě a prodeji high-tech výrobků a úspěšně expanduje na světové trhy
• možnost růstu a budoucí správy vlastních zákazníků na svěřených trzích
• práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
• závodní stravování, možnost pružné pracovní doby, dovolenou navíc
• notebook, mobil
kontakt viz výše

Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič, Angličtina (aktivní)

Požadované vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup od: 1. březen 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 22:53

BORCAD cz s.r.o.

Fryčovice - Fryčovice 673
739 45
+420 558 640 636
Obor
Obchod a cestovní ruch, Finance
Plat
28 000 Kč
Lokalita
Frýdek-Místek

Kontaktní osoba
Lenka Navrátilová