Obchodní zástupce s ŘP B

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost PROWORK spol. s r.o., je přední český výrobce kvalitních ergonomických židlí od roku 1995. Společnost je certifikována na vývoj, výrobu a prodej a splňuje nejpřísnější platná kritéria pro kvalitu, ergonomii a užitné vlastnosti pracovních sedadel.

Náplň práce:
- vyhledávání obchodních příležitostí
- kompletní ošetření svěřeného regionu
- péče o stávající obchodní partnery
- prezentace sortimentu a novinek

Požadujeme:
- ukončené vzdělání SŠ s maturitou
- osobní bezúhonnost/výpis z RT
- zvládnutou obchodní komunikaci a obsluhu na PC
- praxi min 3 roky
- ŘP skup. B + min 5 let praxe v řízení mot. vozidel

Nabízíme:
Zapracování na danou pozici, zajímavé platové podmínky s motivačními složkami, kreativní práci ve stabilní úspěšné české firmě s 20 letou historií a unikátním výrobním programem, dobrý pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí.

Místo práce: Moravskoslezský kraj/Krnov

Termín nástupu: 1.4.2016

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8.3. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 2. 2016, 09:41

Obor
Management, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Bruntál

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1389
obchodx 2579