Obchodní zástupce - region Karlovarského, Ústeckého a Libereckého kraje

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOMIL s.r.o. – výrobce drogerie a kosmetiky, dynamicky se rozvíjející a úspěšná firma.

Náplň práce:
• prezentace výrobků a značek společnosti
• budování a upevňování jejich pozice ve svěřeném regionu
• péče o stávající zákazníky, ale i vyhledávání nových
• výrobkový servis dle standardů společnosti
• sledování trhu, jeho vývoje, změn a předávání informací

Požadujeme:
• ukončené SŠ vzdělání, bezúhonnost
• obchodní nadání, schopnost jednat a prosadit se
• komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu
• ŘP skupiny B
• bydliště v uvedeném regionu

Nabízíme:
• práci v ryze české společnosti
• práci na hlavní pracovní poměr
• služební auto i pro soukromé účely, telefon
• motivující finanční ohodnocení s fixní, provizní a prémiovou složkou
• nástup ihned

Místo práce: Karlovarský, Ústecký a Liberecký kraj

Termín nástupu: Ihned

Pokud hledáte novou profesní výzvu v dynamicky se rozvíjející a úspěšné firmě a naše nabídka Vás oslovila, zašlete nám Váš životopis s kontaktními údaji na adresu TOMIL s.r.o., Gen. Svatoně 149/IV, 566 01 Vysoké Mýto nebo na e-mail: egrundova@jobsystem.cz
V předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 9. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 6. 2016, 07:21

Obor
Chemie, farmacie a potravinářství, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Karlovarský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
chemiex 95
řpx 73
prodejx 1390