Obchodní zástupce / prodejce pro pobočku v Praze

Společnost Grimax s.r.o. hledá v souvislosti s rozšířením poboček obchodního zástupce/prodejce v oboru prodeje dveří a zárubní.

Náplň práce:
- Monitorování situace na trhu
- Vyhledávání nových zákazníků a firem, péče o stávající zákazníky a poskytování kvalitního prodejního a poprodejního servisu
- Komunikace se zákazníkem po telefonu, či na prodejně, provádění konzultací, odborných zaměření, nabízení a prezentace produktů
- Tvorba cenových nabídek, příjem a výdej objednávek, fakturace
- Tvorba svého velkoobchodního portfolia
- Podávání pravidelných reportů

Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání s maturitou ÚSO, nejlépe obchodního nebo technického směru
- Aktivní osobnost s obchodním duchem a orientací na výsledky
- Znalosti z oblasti dveří, zárubní a interiérového vybavení – výhodou
- Pohotové jednání, komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost, samostatnost a schopnost zvládat zátěžové situace
- Znalost práce na počítači (Office, internet, Outlook, ekonomický program POHODA – výhodou)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Zasílejte prosím životopisy s aktuální fotografií

Nabízíme:
- Motivující platové ohodnocení – provize z prodeje
- Služební telefon
- Počítač a zázemí nově vybavené prodejny
- Zázemí stabilní společnosti
- Odborné zaškolení

Místo práce: Praha 10

Termín nástupu: září 2014

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem, fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 29. 7. 2014, 12:12

Obor
Stavebnictví­, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha