Obchodní zástupce – prodej spotřebního materiálu a technologií pro pneuservisy

Společnost REMA TIP TOP INCO - CZ spol. s r.o. je dodavatel opravných materiálů na pneumatiky a dopravníkové pásy. Naše společnost poskytuje ucelenou nabídku zboží:
- pro kompletní vybavení dílny na opravu pneumatik včetně technologických postupů
- pro kompletní vybavení pneuservisu a rozvodu stlačeného vzduchu
pro vybavení autoservisu
- pro opravy a spojování dopravníkových pásů a pogumování
Samozřejmostí je poradenský servis při výběru zboží, nabídka financování, odvoz a instalace strojního vybavení včetně zaškolení obsluhy, záruční a pozáruční servis.

Náplň práce:
- přímý prodej zboží z vozidla při obchodní návštěvě zákazníka
- prodej vybavení, nářadí a nástrojů pro potřeby pneuservisů, dílen na opravy pneumatik aj.
- průzkum trhu, identifikace nových zákazníků, péče o současné i nové zákazníky
- propagace a prodej výrobků a služeb

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání (popř. vzdělání ukončené výučním listem)
- zkušenosti z obchodního prostředí vítány
- ŘP skupiny B, aktivní řidič
- bydliště Praha a okolí
- samostatnost, přesnost a loajálnost
- znalost práce na PC
- čistý rejstřík trestů
- znalost světového jazyka vítána

Nabízíme:
- perspektivní pracovní místo
- odpovídající pracovní prostředky
- profesionální přístup vedoucích pracovníků
- odborné zaškolení, včetně následných školení pro zvyšování odbornosti
- adekvátní finanční ohodnocení s podílem na zisku
- nástup ihned nebo dle dohody

Místo práce: Praha, střední Čechy

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 26. 2. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 1. 2016, 13:45

Obor
Obchod a cestovní ruch, Ostatní, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
prodejx 1390
technikax 1239