Obchodní zástupce pro SW a HW řešení do restaurací a hotelů

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým obchodně-výrobní společnost, s počtem zaměstnanců v rozmezí 10 – 15.

Náplň práce:
Prodej produktů společnosti (na trhu etablovaný značkový POS hardware Virtuos a
restaurační a hotelový software AGNIS), prodej především kompletního řešení do
provozoven restaurací, hotelů, kaváren, penzionů, akvizice nových zákazníků, udržování vztahu se stávajícími zákazníky, aktivní vyhledávání příležitostí ke zvýšení prodeje u zákazníků, zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem a následným zákaznickým servisem – práce v informačním systému, zpracování obchodních nabídek, prezentace produktů, podpora prodeje produktů, sledování trhu a konkurence, plnění obchodních cílů, aktivní spolupráce s obchodním oddělením, příprava a administrace internetového e-shopu, zástup kolegů z obchodního oddělení po dobu nepřítomnosti (dovolená, nemoc, služební cesta) včetně vyřizování běžné obchodní agendy (zpracování nabídek, objednávek včetně fakturace,…)

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání, předchozí praxe na pozici prodejce / obchodní zástupce výhodou, znalost práce na PC (Microsoft Office, Outlook, Internet), základní znalosti z oblasti IT (databáze, sítě, základní nastavení PC), řidičský průkaz skupiny B a ochota jezdit po celé ČR podmínkou, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pro-aktivní a diplomatický přístup k zákazníkům, orientace na výsledky, obchodní myšlení, flexibilita, reprezentativní vystupování, čistý trestní rejstřík podmínkou, dobrá znalost AJ.

Nabízíme:
15 až 30 tisíc Kč btto (v závislosti na dosažených výsledcích). Zaškolení a prodejní podporu (školení IS a produktové), finanční ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výkon (fixní a variabilní složka), menší kolektiv s osobním přístupem, zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, mobil, auto, možnost práce na ŽL.

Místo práce: Jičín

Termín nástupu: Od 1.1.2012

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 11. 2011, 11:37

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Královehradecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2582