Obchodní zástupce pro severní Čechy - vysoké výdělky + benefity

Je obchod Vaším koníčkem a chcete se mu věnovat naplno? Zaměřujete se na výsledky? Hledáte výzvy? Můžete se podělit o dosažené úspěchy z předchozích působišť? Pokud ano, možná hledáme právě Vás!

Hledáme výkonného parťáka, který bude denně v terénu aktivně vyhledávat nové klienty, poskytovat kompletní servis a zásobovat prodejny zbožím.

Výsledkem Vaší práce bude:
• správně a včas zásobené prodejny
• naprostá spokojenost zákazníků
• pravidelný nárůst nových zákazníků a růst tržeb

Vaším úkolem bude:
• rozšiřování stávající klientely o nové obchodní příležitosti a budování přátelských vztahů
• závoz zboží k zákazníkům, aktualizace zboží a vyřizování požadavků zákazníků
• plánování obchodních schůzek
• práce s IS Pohoda (objednávky, fakturace, dobropisy atd.)

Vaše vzdělání není rozhodující, důležité jsou Vaše schopnosti a zápal. Spolehlivost a bezchybnost Vaší práce ovlivní i Váš příjem.

Rozhodně Vám nesmí chybět:
• obchodní cítění, disciplína a vytrvalost
• vynikající komunikační schopnosti a příjemné vystupování
• uživatelská znalost na PC
• řidičské schopnosti (ŘP sk. B)
• živnostenský list. Pokud v tuto chvíli nemáte, nevadí, po nástupu Vám pomůžeme s jeho zřízením

Výhodou pro Vás je, pokud:
• máte již zkušenosti s přímým prodejem

Za dobře odváděnou práci nabízíme:
• možnost neomezeného výdělku, který se skládá z fixní části + provize dle dosažených výsledků
• finanční bonusy za splnění obchodního plánu
• region působnosti a přidělenou klientelu. S námi nezačínáte od nuly
• služební auto IVECO DAILY, notebook, mobilní telefon, úhrada nákladů na provoz činnosti
• zaměstnanecké slevy na zboží
• zaškolení a průběžné školící kurzy a knihy
• rodinné zázemí, které se odráží v přátelském kolektivu

Kdo Vás bude zaměstnávat?
Jsme česká rodinná firma s více jak dvacetiletou tradicí. Provozujeme velkoobchod s bižuterií a vlasovými doplňky, která pro své klienty poskytuje vzorný servis od nákupu zboží až po vyřízení reklamace.

Dočetli jste až sem? V tom případě nám pošlete svůj životopis na: nabor@bonobijou.cz
Vytvořeno: 8. 2. 2017, 11:01

Bono Bijou, spol. s r. o.

Šmahova
62700 Brno
777724207
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
30 - 70 000
Lokalita
Ústecký kraj
Kontaktní osoba
Radek Fiala

Telefon
777724207