Obchodní zástupce pro sever a východ ČR

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Tousek spol. s r.o. - obchodní činnost s technickým sortimentem (vratové a vjezdové systémy).

Náplň práce:
Vyhledání nových odběratelů, udržování vztahů se stávající klientelou, obchodní a technické poradenství.

Požadujeme:
SŠ vzdělání, flexibilní přístup, dobré komunikační schopnosti, technické zaměření (elektro výhodou), základy NJ výhodou, řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Nabízíme:
Základní plat 10.000,-Kč + % z obratu, firemní osobní automobil + komunikační prostředky,
dobře hodnocenou práci v malém odborně zdatném kolektivu, práce na HPP.

Místo práce: práce v rámci ČR (sever, východ ČR)

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: prace@tousek.cz
Vytvořeno: 9. 4. 2014, 10:43

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2586
prodejx 1393