Obchodní zástupce pro přípravu prodeje produktů molekulární biologie a zdravotnických prostředků

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost LACOMED, spol. s r. o.

- Působíme v celé ČR, částečně na Slovensku v oblasti prodeje, v oblasti nákupu především v západní Evropě.
- LACOMED je již přes 20 let zavedenou firmou v oblasti nákupu, prodeje a distribuce jak ZP, tak i LP a má dlouhodobě povolení SÚKL a SÚJB.
- Pro činnost využívá dokumentů systému řízení, který je již 14 let pravidelně certifikován v souladu s normami kvality pro oblast zdravotnictví.
- Partnery u zákazníků jsou vedoucí laboratoří, primáři, odborní specialisté nemocnic.

Náplň práce:
- zajišťuje poptávky, nabídky – radiochemie, molekulární biologie, imunochemie
- odbornou pomoc zákazníkům, řešení stížností a reklamací (máme cca 3 ročně)
- účastní se školení o nových produktech u výrobců (především v zahraničí), které pak nabízí odborné veřejnosti
- zpracovává dokumenty pro systém kvality a řízení procesů (plán kvality výrobků vč. zkušebních plánů, plán zavádění nových produktů)
- vyhledává nové dodavatele a produkty na odborných akcích v tuzemsku i zahraničí (účast odborné semináře, kongresy atp.), kde i prezentuje naši firmu
- organizuje působení servisního technika resp. servisní firmu z pohledu aplikačního technika – tj. vede plán prohlídek, evidenci zásahů, objednávání dílů
- zpracovává jednou ročně marketingovou studii oboru ZP a molekulární biologie (část průzkum trhu, část spokojenost zákazníka, část srovnávání a část výsledky servisní činnosti)
- vykonává činnost kvalifikované osoby distributora (zařazování produktů, registrace)

Požadujeme:
- VŠ vzdělání (chemicko-technologická, přírodovědná či lékařská fakulta, farmaceutická apod.)
- aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
- řidičský průkaz (služební auto k dispozici)
- práce s PC
- min. 3letá praxe buď v laboratoři, tech. funkci ve výrobě nebo v příslušné distribuční činnosti

Nabízíme:
Tvůrčí, činorodé zaměstnání s možností odborného růstu (účast na světových odborných akcích v oboru), systematické zapracování, služební automobil, PC, mobil, zajímavé platové podmínky - prémiové řády za plnění osobních úkolů.

Místo práce: Kralupy nad Vltavou

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 21.5.2016 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 4. 2016, 14:49

Obor
Zdravotnictví, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Mělník