Obchodní zástupce pro Moravskoslezský kraj

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní rodinná firma s dlouholetou tradicí v České republice.

Náplň práce:
• udržování vztahů a péči o stávající zákazníky ve zdravotnickém segmentu
• vyhledávání a získávání nových zákazníků
• vytváření objednávek a reporting vedení společnosti

Požadujeme:
• SOU/ SŠ vzdělání (výuční list, maturita) - i bez praxe - zaučíme
• praxe výhodou
• obchodního ducha
• vnitřní motivaci dosahovat dobrých výsledků
• samostatnost a spolehlivost
• ochotu učit se novým věcem
• znalost práce na PC - MS Office, Internet
• ŘP sk. B - podmínkou (aktivní řidič)

Nabízíme:
• kompletní zaškolení
• práci na HPP, která Vás bude bavit
• příjemný pracovní kolektiv
• přímou marketingovou podporu
• motivující finanční ohodnocení + další benefity (vážíme si dobře odvedené práce a rádi ji oceníme)
• služební automobil, notebook, mobilní telefon

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vybrané uchazeče si zaměstnavatel pozve k osobnímu pohovoru.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 3. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Telefon
224819391
Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
prodejx 1390